Zmiany regulaminu korzystania z CWOP

W związku ze zmianami w wytycznych dotyczących bieżącej sytuacji epidemiologicznej, następuje zmiana regulaminu CWOP.

Regulamin korzystania z Centrum Trójki w czasie epidemii koronawirusa (od 1 czerwca 2020 r. do odwołania)

Chcąc umożliwić Państwu korzystanie z Centrum Trójki, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo sanitarne wprowadziliśmy następujące zasady obowiązujące w czasie epidemii. Bardzo prosimy o zrozumienie i dostosowanie się do poniższych wytycznych.

  1. Centrum Trójki jest czynne w poniedziałki i wtorki w godzinach 12-20, w środy, czwartki i piątki w godzinach 8-16.
  2. Rezerwacji sal można dokonywać telefonicznie 87 566 79 97 i mailowo: biuro@cwop.suwalki.eu.
  3. Nie mogą korzystać z Centrum Trójki osoby chore na COVID-19, osoby aktualnie przebywające na kwarantannie; osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobą zakażoną koronawirusem; osoby mające w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobami przebywającymi na kwarantannie; osoby które wróciły z zagranicy 14 dni temu lub mniej oraz osoby chore z następującymi objawami: temperatura ciała powyżej 37,5 stopnia, kaszel, duszności, katar.  
  4. Każdy wchodzący do Centrum Trójki powinien mieć nałożoną własną maseczkę (ewentualnie szal, komin itp.), zakrywającą  usta i nos. Obowiązek zakrywania ust i nosa obowiązuje przez cały okres przebywania w pomieszczeniach Centrum.
  5. Wchodząc do Centrum należy włożyć własne jednorazowe rękawiczki lub zdezynfekować ręce w ustawionym przy wejściu stanowisku do dezynfekcji.
  6. W Centrum obowiązują limity osób przebywających jednocześnie w jednym pomieszczeniu: w sali konferencyjnej 15 osoby, w małej sali na parterze – 6 osoby, w małej sali na piętrze – 6 osoby.
  7. Pomieszczenia kuchenne są wyłączone z użytkowania do odwołania. Można korzystać tylko i wyłącznie z naczyń jednorazowych. 
  8. Obowiązuje 2-metrowy dystans od osób przebywających w Centrum.
  9. Z doradztwa można korzystać na miejscu indywidualnie po wcześniejszym umówieniu terminu lub telefonicznie 87 566 79 97 i mailowo: biuro@cwop.suwalki.eu w poniedziałki i wtorki w godzinach 12-20, w środy, czwartki i piątki w godzinach 8-16.
  10. Sale są codziennie dezynfekowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *