Podlaskie Lokalnie

Szkolenie dotyczące mikrograntów w ramach programu Podlaskie Lokalnie odbędzie się w CWOP 9 marca 2019 roku (sobota) o godzinie 15:00

„Podlaskie Lokalnie” to program,
który ma na celu rozwój społeczeństwa obywatelskiego, wspieranie oddolnych
inicjatyw społecznych oraz wzmacnianie wspólnot lokalnych. Jest odpowiedzią na trudność uzyskania funduszy do realizacji małych Inicjatyw na rzecz lokalnych
społeczności.

Operatorzy w ramach projektu zorganizują do końca 2019 roku pięć konkursów regrantingowych dotyczących dwóch zakresów tematycznych:

1. Wspieranie Inicjatyw Lokalnych

2. Rozwój Instytucjonalny Młodych Organizacji
Pozarządowych

W ramach projektu przewidziano udzielenie mikrodotacji w wysokości do 5000zł. Łączna pula dofinansowania na lata 2018-2019 to 650 tysięcy złotych.

Podmiotami uprawnionymi są wnioskowania o dotację są nie tylko organizacje społeczne, lecz także nieformalne grupy, w skład których wchodzą mieszkańcy województwa podlaskiego. Szczegółowe wytyczne znajdują się w Regulaminie Konkursu dostępnym pod adresem www.podlaskielokalnie.pl, tam również będzie można złożyć wniosek poprzez elektroniczny generator. Zachęcamy także do odwiedzenia profilu projektu na Facebooku: www.facebook.com/podlaskielokalnie/.

Patronem Honorowym projektu Podlaskie Lokalnie jest Wojewoda Podlaski. Projekt dofinansowany jest z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *