Turnusy Uśmiechu

Zapraszamy organizacje pozarządowe, pracujące ze stałą grupą dzieci, do konkursu na Turnusy Uśmiechu – kolonie letnie. Do wygrania są trzy turnusy – 12-dniowe kolonie dla grupy do 50 osób w ośrodku fundacji w Wiśle. Na pomysły organizacji czekamy do 26 lutego.

Fundacja ING Dzieciom od czternastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle bezpłatne pobyty dla dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu. Celem konkursu jest realizacja najciekawszych pomysłów na kolonie dla dzieci ze środowisk o trudnej sytuacji społeczno-ekonomicznej. Fundacja oferuje miejsce, przejazd grupy i pokrywa koszty całego pobytu. Wnioskujący zgłasza swój pomysł oraz zobowiązuje się do jego realizacji. Zorganizowanie grupy (od 40 do 50 osób) oraz zapewnienie kadry opiekunów i wychowawców należy do wnioskującego.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Organizacje pozarządowe oraz placówki samorządowe, które pracują ze stałą grupą dzieci. W konkursie nie mogą brać udziału organizacje, które w latach 2016 – 2018 uczestniczyły w Turnusach Uśmiechu lub zostały zakwalifikowane do udziału w turnusie w roku 2019.

Termin składania wniosku upływa 26 lutego 2019 r. o godz. 12:00 (w południe).

W konkursie na kolonie do wygrania są 3 turnusy:

  • od 22 lipca do 2 sierpnia 2019 r.
  • od 3 sierpnia do 14 sierpnia 2019 r.
  • od 16 sierpnia do 27 sierpnia 2019 r.

Więcej szczegółów: https://fundusze.ngo.pl/286471-turnusy-usmiechu.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *