Kategoria: Uncategorized

Więcej o: Weekend majowy w CWOP

Weekend majowy w CWOP

Zapraszamy 1 maja na Piknik Europejski oraz Suwalską Majówkę Społeczną (szczegóły na plakacie). Podczas tego wydarzenia będzie dostępne stoisko CWOP 🙂

W dniach 2 i 3 maja CWOP będzie nieczynny.

Więcej Dyżury Suwalskiej Rady Seniorów

Dyżury Suwalskiej Rady Seniorów

Jesteś Seniorem i masz wniosek dotyczący polepszenia życia w mieście? Jesteś Seniorką i masz pomysł na działania z seniorami w naszym mieście? Przyjdź ! Suwalska Rada Seniorów zaprasza na konsultacyjne dyżury, które odbywają się w pierwszy i ostatni poniedziałek miesiąca od godz. 12.00 do 14.00 w Centrum Trójki, przy ul. Kościuszki 71 w Suwałkach.

Więcej “Dyżury Suwalskiej Rady Seniorów”
Więcej Oferta CWOPu

Oferta CWOPu

CENTRUM TRÓJKI to wspólne miejsce suwalskiego trzeciego sektora, czyli organizacji i grup nieformalnych prowadzących działalność społeczną. Centrum ma służyć spotkaniom, dyskusji, współpracy, szukaniu rozwiązań i rozwijaniu działalności tak, aby Suwałki były miastem pozytywnych zmian społecznych.

Doradztwo świadczą osoby posiadające umiejętności i wiedzę umożliwiającą udzielenie podstawowych informacji. Doradcy mają za zadanie zdiagnozować organizację, udzielić wsparcia, które jest konieczne na daną chwilę oraz ewentualnie przekierować organizację do dalszej współpracy z odpowiednim specjalistą i/lub instytucją wsparcia.

W ramach doradztwa współpracujemy między innymi z certyfikowanym doradcą księgowym programu FIMANGO oraz Mobilnym Doradcą Sektora 3-0 oba te programy są prowadzone przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Nasi doradcy prowadzą bieżące doradztwo i  wsparcie organizacji pozarządowych dotyczące m.in. pomocy w aplikowaniu o granty miejskie i wojewódzkie, czy sporządzaniu sprawozdawczości.

CENTRUM TRÓJKI udostępnia pomieszczenia także na spotkania ciał doradczych działających przy Prezydencie Miasta Suwałk – według potrzeb.